Kurz Faster EFT v Zvolenskej Slatine - organizujeme, ak bude dosť záujemcov.

http://cms.lubovnicek.webnode.sk/news/kurz-metoda-faster-eft-/

MIlé /nielen/ maminy

na jeseň pripravujeme jednodňový kurz tejto metódy u nás v Slatine. Prihláste sa a dohodneme si termín. Vstupné bude 30 EUR.

Viac na :

http://www.kurzysebapoznania.websnadno.cz/ :

6.-8.mája 2011 navštívil po prvý krát Prahu jej tvorca Robert G. Smith a odovzdal v I. stupni tréningu svoje učenie polstovke praktikov.

Metóda Faster EFT je jednoduchým a mocným nástrojom sebapoznania. Môže sa ju naučiť úplne každý a začať ju využívať vo svojich domácich podmienkach. Zameriava sa na telo

a myseľ s cieľom liečiť emócie. Stimulovaním určitých akupunktúrnych bodov a zameraním sa na koreň problému umožníme vedomej aj podvedomej mysli komunikáciu a uvoľniť tak fyzické a emočné problémy.

Počas sedenia terapie Faster EFT prichádza k výrazným zmenám v postojoch klienta a pochopeniu, odkiaľ pramenia problémy a prečo sa vytvárajú.

Faster EFT obsahuje v sebe najmodernejšie a najefektívnejšie prvky EFT / Techniky emočnej slobody/, NLP/ Neurolingvistického programovania/ a hypnózy.

V porovnaní s klasickým EFT ide o rýchlejšiu metódu, ktorá šetrí čas a je oveľa jednoduchšia. Je však o to viac prepracovaná a skvalitnená, efektívne orientovaná na transformačný proces mysle.

Prináša skutočné výsledky a hlbšie zmeny rýchlejšie a v kratšom čase.

Faster EFT je majstrovský proces, ktorý cielene pracuje s problémami a vedie k požadovaným výsledkom. Prináša novú kvalitu do života, učí nás žiť v prítomnosti a spracovať úspešne problémy z minulosti. Úľava, pocit ľahkosti a slobody sú výsledkom práce Faster EFT.

Faster EFT je tolerantná. Nie je potrebné pomenovať náš problém, alebo ho opisovať detailne v príbehu. Iba sa zamerať na problém a cítiť ho. Ostatné je prácou terapeuta, ktorý je akýmsi sprievodcom pre uvoľnenie procesov mysle do stavu úľavy.

Je to však aj metóda, ktorá sa dá používať aj bez terapeuta a bez nutnosti odhadovať, aké správne slová používať počas procesu. Po preškolení v metóde Faster EFT ju môže každý používať pre svoje účely, pretože je jednoduchá a použiteľná v akýchkoľvek podmienkach.

Faster EFT je univerzálne liečivá metóda, ktorá sa môže používať pri všetkých problémoch: Emocionálne traumy, fóbie, kontrola hmotnosti, nízke sebavedomie, nespavosť, bolesť, únava, alergie, zlozvyky, závislosti, smútky, depresie, straty, fyzické problémy, vzťahové problémy, nedostatok kreativity.

Poslať nový komentár

Smajlíci
:-)(giggle):-D(rofl);-):-P:-*(blush):-|:-(;-(:-OB-](clap)(y)(heart)(brokenheart)(hug)(flower)(sun)(cake)(beer)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
Úsmev Chichocem sa Veľký úsmev Váľam sa od smiechu po podlahe Mrkám Vyplazený jazyk Bozkávam Hambím sa Mlčím Smútok Plačem Prekvapenie Pohoda Tlieskam Áno Srdce Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko Torta Pivo
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Textové smajlíky budú nahradené obrázkovými.
  • K textu môžete pridať obrázok.

Viac informácií o možnostiach formátovaniaAutorské práva vyhradené

Vzťahujú sa na vlastné články, hodvábne výrobky a výtvarné diela z iných materiálov.