Ruženín


Odroda kremeňa, tvrdosť 7, farba ružová, prímesy titánu a železa

Ruženín je kameňom lásky, prináleží srdcovej čakre a vnáša do našej duše pokoj a mier. Je nežným poslom všeobjímajúcej lásky a vie preliečiť všetky srdiečka po nej túžiace.
Pomaly pretransformuje city, ktoré sú príliš bolestné, uvoľní a upokojí naše emócie, naučí nás milovať samého seba takého - aký naozaj sme, a takisto druhých, aj s ich chybami a posunie nás z nefunkčných vzťahov na cestu k sebe.
Pomáha nám naučiť sa odpustiť si, vytvoriť si sebadôveru a potom môžme veselo vykročiť k novej, nezištnej láske, alebo upevniť harmóniu v doterajšom živote vašej rodiny. Je najvhodnejším kameňom pre vaše deti, svojimi jemnými vibráciami im pomáha zdravo sa vyvíjať vo svete lásky a porozumenia.
Ak sa cítme osamelí a opustení, môžeme si položiť kúsok ruženínu do rohu vzťahov podľa feng-šuej, alebo aj pri posteli, pomôže nám uvoľniť stres, upokojiť myseľ a prinesie osviežujúci spánok. Harmonizuje emocionálne a sexuálne energie, eliminuje pôsobenie hnevu či žiarlivosti.

Posilňuje srdce aj celý krvný obeh, prečisťuje krv, môžeme ho nosiť aj na hrudníku v mieste detskej žľazy, kde posilňuje organizmus. POužíva sa aj na liečenie obličiek a nadobličiek. Prikladá sa na modriny, a v spojení so zlatom pomáha pri roztrúsenej skleróze.
Ako elixír vhodný na omývanie problematickej pokožky a popálenín.

Poslať nový komentár

Smajlíci
:-)(giggle):-D(rofl);-):-P:-*(blush):-|:-(;-(:-OB-](clap)(y)(heart)(brokenheart)(hug)(flower)(sun)(cake)(beer)
Nepovinné. Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
Úsmev Chichocem sa Veľký úsmev Váľam sa od smiechu po podlahe Mrkám Vyplazený jazyk Bozkávam Hambím sa Mlčím Smútok Plačem Prekvapenie Pohoda Tlieskam Áno Srdce Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko Torta Pivo
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Textové smajlíky budú nahradené obrázkovými.
  • K textu môžete pridať obrázok.

Viac informácií o možnostiach formátovaniaAutorské práva vyhradené

Vzťahujú sa na vlastné články, hodvábne výrobky a výtvarné diela z iných materiálov.